Lekarze i przemysl farmaceutyczny

Lekarze i przemysl farmaceutyczny zamian za wycieczkę do ciepłych

http://ocdn.eu/images/pulscms/NTk7MDQsMSw2MywzZTcsMjMxOzA2LDMxNCwxYmM7MGMsMTQwYjFjZmU3ZjBhYzUyZWRjMDEwZDcwOTc4ZTg0YmUsMSwxLDYsMA__/8ff5811a1478337b1f27cb5a5f4f67d8.jpg

Farmaceutyczni przedstawicie handlowi to ludzie, którzy żyją z tego, że wciskają gabinetom lekarskim różne, niby skuteczne leki i suplementy. Sprzedają także pewne materiały eksploatacyjne, które wykorzystuje się do tworzenia innych specyfików, a także podczas operacji czy zabiegów. firanki makarony Bardzo łatwo można to zrozumieć na przykładzie gabinetów stomatologicznych. Takie gabinety pracują na różnego rodzaju sprzęcie.

Lekarze i przemysl farmaceutyczny także podczas operacji czy zabiegów
http://www.kierunekfarmacja.pl/Resources/art/17552/d_14314989175552f0a53c21c.jpg

Sprzęt ten nie bierze się znikąd, tylko od przedstawicieli handlowych. Bardzo często starają się oni danemu lekarzowi sprzedać coś, w zamian za promowanie czego dostanie on jakąś gratyfikację. Mądry lekarz nie skorzysta z oferty promowania jakiegoś specyfiku w zamian za wycieczkę do ciepłych krajów lub jakieś www.iq.pl/oferta/private-cloud/ upusty. On powinien być maksymalnie niezależny.

Jednakże w dużej liczbie przypadków skuszeni lekarze godzą się na to. Pół biedy, kiedy dany specyfik jest dobry i klienci są z niego zadowoleni.

Lekarze i przemysl farmaceutyczny bo to

http://1.bp.blogspot.com/-FmV5iI2wmaQ/Vd8w6nM9NQI/AAAAAAAAAgE/MwwDKo8LQgc/s1600/xqJcdaL%2525255B1%2525255D.jpg

Gorzej jest wtedy, kiedy jest to coś bezużytecznego lub o bardzo nikłym działaniu, co później przekłada się na brak zaufania do takiego lekarza. Jeżeli chcemy mieć możliwość samodzielnego wybierania jakości leczenia, nigdy nie chodźmy do lekarzy, którzy mają konszachty z przemysłem farmaceutycznym, bo to się mija z celem. Nie dostaniemy takiej jakości, jakiej oczekujemy, a staniemy się tylko kolejnym podmiotem, który będzie reklamował ich produkty.

– autor artykułu